Kupatama Motorsport

Tugevaks saamiseks tuleb treenida koos tugevatega, mitte tugevatega võistelda.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on tuua kokku kõik autospordiga seotud inimesed, olgu nad siis harrastajad või professionaalid, ning pakkuda neile mitmekülgseid võimalusi. Meie tegevused hõlmavad treeningpäevade korraldamist, põnevaid üritusi, adrenaliinirohket ralliturismi ning noortesporti ja kogukonna arendamist.

Kupatama Motorspordi tegevuse alustaladeks on ausus, avatus, õiglus ja usaldusväärsus. Need põhiprintsiibid juhivad meie igapäevast tegevust ning tagavad, et oleme usaldusväärne partner autospordihuvilistele. Meie eesmärk on luua usaldusväärne suhe meie liikmetega ning olla avatud ja ausad kõikide meie tegevuste ja otsuste suhtes.

 

Meie missioon

Kupatama Motorspordi kogukond on tõeline autospordi entusiastide koht, kus saad jagada kogemusi, õppida uusi teadmisi ning leida võimalusi oma kirge ja oskusi ellu viia. Meie korraldatavad treeningpäevad ja üritused pakuvad põnevaid väljakutseid ning võimalust proovile panna oma sõiduoskused ja võistlusvaim. Lisaks sellele pakume ka ralliturismi pakette, kus saad nautida põnevaid rallisõite ja avastada uusi paiku.

Meie noortesporti ja kogukonna arendamise algatused on suunatud sellele, et toetada ja innustada noori talente autospordis ning edendada autospordikultuuri meie kogukonnas. Meie põhimõtted – ausus, avatus, õiglus ja usaldusväärsus – juhivad meie noortetööd ja kogukonna tegevusi, tagades, et oleme vastutustundlikud ja professionaalsed.

Tule ja liitu Kupatama Motorspordiga ning saa osa meie kirglikust autospordi kogukonnast! Avasta uued võimalused, arenda oma oskusi ning koge adrenaliinirohkeid hetki meiega koos! Oleme sinu usaldusväärne partner autospordimaailmas ja aitame sul realiseerida oma unistusi võidust ja seiklustest!

"Kupatama" on sõna, mis on inspireeritud eesti keelest ning tähendab "kiiresti sõitmist või kihutamist". seda kasutatakse kirjeldamaks tegevust, kus liigutakse kiiresti, hoogsalt ja entusiastlikult, võidusõidus, sportlikus tegevuses või muudes tempokates olukordades.

Play Video